www.dulannyesmejorde.forum-motion.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.dulannyesmejorde.forum-motion.com

WELCOME
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
_~I'm_A~Simple~_Girl_~
Admin
_~I'm_A~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 452
Datum upisa : 02.08.2008
Godina : 28
Lokacija : ♥Con Anny i Dulce♥

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedPon Avg 04, 2008 11:52 am

Kada je meksicki casopis ''TVyNovelas'' objavio da se Anahi nije pojavila na koncertu grupe ''RBD'' u Montereju jer se oporajlja od operacije posle umetanja novih plasticnih loptica, vest se prosirila kao letnji pozar.
Glumica je besno i ironicno demantovala te tvrdnje:
''Trebalo je da me pitaju pre nego sto tako nesto napisu.Rekla bih da sam pre grudi, sredila guzu i zatekla bore''. odbrusila je.Ukoliko i jeste isla pod noz, to ne bi bilo privi put da 25-godisnja zvezda u usponu radi korekcije.Naime, zbog teskog kompleksa nize vrednosti i nezadovoljstva izgledom, koje je cak pratila i borba sa anoreksijom, Anahi se davno castila silikonima, a onda je to ponovila 2004, uprkos tome sto je imala zdrastvenih problema sa implantima.


''Ne udajem se!!!''
Veza sa meksickim plejbojem Rodrigom Ruisom de Teresom uspesno napreduje, posto je par posle sest meseci vidjanja poceo da zivi pod istim krovom.To je ubrzalo glasine o vencanju, koje Anahi negira:
''Ma, kakva udaja! Nema sanse. Moja sestra se nedavno udala, pa su novinari poceli odmah i mene da prozivaju.Jos sam mlada za to, mozda za nekih 10 godina, ali sada ne.'' rekla je.
Nazad na vrh Ići dole
Http://anahiprincess.bigforumpro.com
*Andja RBD*
Admin
*Andja RBD*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 03.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedPon Avg 04, 2008 4:10 pm

pa super da se ne udaje ali ja mislim da je ona sa njim raskinula!!!
Nazad na vrh Ići dole
_~I'm_A~Simple~_Girl_~
Admin
_~I'm_A~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 452
Datum upisa : 02.08.2008
Godina : 28
Lokacija : ♥Con Anny i Dulce♥

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedPon Avg 04, 2008 4:12 pm

Ne znam vise sta da mislim,neki pricaju da jeste,a neki pricaju da nije
Nazad na vrh Ići dole
Http://anahiprincess.bigforumpro.com
*Andja RBD*
Admin
*Andja RBD*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 03.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedPon Avg 04, 2008 4:13 pm

da neznam ni ja kome da vijerujem neki samo nagadjaju nekad se ispostavi da je istina......
Nazad na vrh Ići dole
# AnGeL dE MaJtE #
^Fan RBD^
^Fan RBD^
# AnGeL dE MaJtE #


Broj poruka : 138
Datum upisa : 05.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedUto Avg 05, 2008 3:29 pm

_~I'm_A~Simple~_Girl_~ ::
Ne znam vise sta da mislim,neki pricaju da jeste,a neki pricaju da nije
Nazad na vrh Ići dole
*Andja RBD*
Admin
*Andja RBD*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 03.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedSre Avg 06, 2008 4:39 pm

al ja se nadam da jeste,neznam gdje ga nadje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_~I'm_A~Simple~_Girl_~
Admin
_~I'm_A~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 452
Datum upisa : 02.08.2008
Godina : 28
Lokacija : ♥Con Anny i Dulce♥

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedSre Avg 06, 2008 4:41 pm

Ni ja neznam...
Nazad na vrh Ići dole
Http://anahiprincess.bigforumpro.com
*Andja RBD*
Admin
*Andja RBD*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 03.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedSre Avg 06, 2008 4:42 pm

Meni njih dvoje nisu neki par!
Nazad na vrh Ići dole
_~I'm_A~Simple~_Girl_~
Admin
_~I'm_A~Simple~_Girl_~


Broj poruka : 452
Datum upisa : 02.08.2008
Godina : 28
Lokacija : ♥Con Anny i Dulce♥

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedSre Avg 06, 2008 4:49 pm

Ni meni,on je jako visok..ali dobro
da se vratimo na temu
Ja mislim da ona ni nece da se uda za njega...tako da.. ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu 28956
Nazad na vrh Ići dole
Http://anahiprincess.bigforumpro.com
*Andja RBD*
Admin
*Andja RBD*


Broj poruka : 135
Datum upisa : 03.08.2008

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedSre Avg 06, 2008 5:01 pm

da to je super
Nazad na vrh Ići dole
joda
Pocetnik/ca
Pocetnik/ca
joda


Broj poruka : 54
Datum upisa : 26.05.2009
Godina : 26
Lokacija : B i H

,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_minipostedUto Maj 26, 2009 6:09 am

Meni su njih dvoje suuepr par...bas su slatki zajedno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Empty
PočaljiNaslov: Re: ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu   ,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
,,Nema silikone i ne udajem se"Rekla je ANAHI za jednu tv stanicu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi zeli da nam je blize
» Anahi Biografija
» Anahi kao mala
» Anahi u bikiniju
» Anahi na koncertima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
www.dulannyesmejorde.forum-motion.com :: ~*Anahi Giovanna~* :: *Lazi,Novosti i Tracevi *-
Skoči na: